Eshop obchodní podmínky

Vytvořit obchodní podmínky pro e-shop nemusí být tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

Všeobecné obchodní podmínky musí obsahovat řadu informací, které vyplývají z aktuální platné legislativy. Provozovatel elektronického obchodu tak musí například uvést své identifikační a kontaktní údaje, informovat o finální ceně zboží, nákladech na dopravu, o možnostech reklamace a odstoupení od smlouvy a podobně.

Možností, jak poměrně snadno a rychle vytvořit vhodné obchodní podmínky, může být využít některý zdarma dostupný vzor například za použití Google dotazu „obchodní podmínky e-shop vzor“. Vyhledávač Google Vám jistě doporučí řadu méně či více užitečných vzorů pro všeobecné obchodní podmínky. Otázkou však je, zda-li budou vhodné právě pro Váš e-shop a jestli odpovídají aktuálně platným předpisům České republiky.

Třetí cestou tak pro Vás může být využití našeho generátoru obchodních podmínek pro e-shopy, který je k dispozici zcela zdarma při dodržení jednoduchých podmínek užití. Generátor obchodních podmínek umožňuje nakonfigurovat si obchodní podmínky přesně podle Vašich potřeb a v souladu s aktuálně platnou legislativou České republiky.